W jaki sposób chcesz zgłosić zdarzenie?
Chcę zgłosić zdarzenie w ramach mojego ubezpieczenia
Po zalogowaniu lub rejestracji konta w Moje NN:
- wygodnie wypełnisz zgłoszenie, a część Twoich danych uzupełnimy automatycznie
- zgłosisz wiele zdarzeń w ramach jednego wniosku
- sprawdzisz na jakim etapie jest Twoje zgłoszenie
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się tutaj.
Chcę zgłosić zdarzenie w ramach ubezpieczenia innej osoby lub z ubezpieczenia Każdy Ważny
Jeśli jesteś osobą uprawnioną do wypłaty świadczenia np. uposażony lub pełnomocnik, możesz skorzystać z formularza online.